Lázně Aurora
ZÁBAVA

Lázně Aurora
Navigovat Navigovat Facebook

Lázeňská 1001, Trebon


Telefon: 384 750 555
E-mail: rezervace@aurora.cz
Web: www.aurora.cz,
www.laznetrebon.cz

Lázně Aurora Třeboň, které byly vyhlášeny Lázeňskou společností roku 2011 patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším lázním v České republice. Moderní lázeňský komplex se nachází v atraktivní přírodní lokalitě na břehu rybníka Svět, v klidné části města Třeboň. Lázně Aurora se specializují zejména na léčbu pohybového ústrojí - revmatických chorob, degenerativních onemocnění kloubů, funkčních poruch kloubů a svalů, poúrazových a pooperačních stavů a osteoporozy. Hlavním léčebným zdrojem třeboňských lázní je slatina z vlastních pečlivě vybraných rašelinišť.

Mezi hlavní léčebné metody patří koupele a zábaly. Vedle tradičních slatinných koupelí a zábalů jsou to perličkové, bylinné nebo uhličité koupele, vířivé lázně nebo skotské střiky. Ty jsou kombinovány s pestrou nabídkou masáží, z nichž můžeme kromě klasických masáží zmínit například podvodní, reflexní, nebo aromamasáž.

Součástí Lázní Aurora je luxusní a moderně zařízené wellness centrum s plaveckým bazénem, saunou a aquacentrem s mnoha vodními atrakcemi. Návštěvníci si zde mohou vybrat z pestré nabídky exotických a wellness masáží, fitness centra nebo víceúčelové sportovní haly.

Lázně Aurora a město Třeboň poskytují pestrou nabídku příležitostí pro využití volného času. Na své si zde jistě přijdou díky husté síti tras milovníci pěší turistiky. K nejoblíbenějším patří naučné stezky Cesta kolem Světa, Červené Blato nebo Terčino údolí. Zdejší rovinatá krajina je navíc jako stvořená pro cykloturistiku nebo in-line bruslení.

Při pobytu v lázních oceníte jistě i možnost bohatého kulturního vyžití. Vedle tradičních tanečních večerů, koncertů, divadelních nebo filmových představení to mohou být historické či rybářské slavnosti, farmářské trhy s nabídkou regionálních domácích produktů, představení mezinárodního filmového festivalu AniFilm nebo koncerty některého z hudebních festivalů.