E-vizitka

Zvyšte zisky svého Podnikání ve svém městě

Objevte silný nástroj v propagaci regionálního podnikání.

Zjistit více

Zvyšte zisky svého Podnikání ve svém městě

Objevte silný nástroj v propagaci regionálního podnikání.

Zjistit více
19
Na základě našich průzkům s testovacími podniky máme vyzkoušeno, že při použití E-Vizitky se zvedly tržby o 19% v dlouhodobém horizontu.

O nás

www.lifein.town & www.zivotvemeste.cz  je komunitní portál s celorepublikovou působností, služba na internetu, která registrovaným uživatelům umožňuje vytvořit si osobní nebo firemní profil a poskytovat informace o sobě a svém podnikání.
Vyvíjíme E-vizitku pro jakýkoliv typ podnikání.

"Cílem naší práce je dlouhodobá tvorba výhod pro všechny."

Pavel StrakaCEO lifein.town

Jsme silný hráč v regionu

35000

průměrná měsíční návštěvnost webových stránek města

17000

Fanoušku na facebooku ve tvém městě

220

Počet firem, které aktivně využívají e-vizitku

Popis funkcí E-Vizitky

Objevte všechny možnosti:

Jednoduchá administrace

Vše zvládnete obsluhovat z mobilu a pomocí pár kliknutí. Aktualizace kontaktů, nabídky nebo fotek je tedy záležitost na pár sekund.

Sekce doporučujeme

Nabídněte své zboží, služby nebo události do sekce doporučujeme. Návštěvníci portálu tak snadno uvidí Vaši aktuální nabídku.

Polední menu

Jste restaurace? Vložte snadno své polední menu na daný týden. Návštěvníci portálu se tak snadno doví o Vaší aktuální nabídce.

Události

Prezentuje snadno svoji událost tak, aby se o ni dozvědělo maximum lidí. Pomocí E-vizitky můžete událost také obohatit o větší množství plakátů a fotografií.

Práce

Poptáváte nové pracovníky do vaší firmy? Přes záložku práce, vložte inzerát na novou pracovní sílu a najděte nové brigádníky nebo zaměstnance.

Fotogalerie

Aktualizace fotek ve Vašem profilu se promítne i do Galerie míst na hlavní straně, můžete tak informovat o novinkách ve svém podniku.

Reference

Vybraní zákazníci, kteří dlouhodobě využívají E-Vizitku

Hlavní výhody E-Vizitky pro Vaši firmu

1

Nahrazení webových stránek

E-Vizitka dokáže plně nahradit webové stránky. Nemusíte tak platit za hosting, doménu a správu webu.
2

Vyšší viditelnost firmy

Díky E-Vizitce budete lépe viditelní jako firma v očích veřejnosti na našem portálu i mimo sociální sítě.
3

Podpora na sociálních sítí

Každý regionální portál krajského města je silně podpořen na Facebookových stránkách a skupinách.
4

Lepší dohledatelnost

E-Vizitka umožní daleké lepší dohledatelnost Vašeho podniku na internetu. Máte tedy vyšší šance na úspěch v podnikání.
5

Navigace u E-vizitky

V dnešní době je navigace velmi užitečný pomocník nejen pro turisty, ale i pro místní obyvatele.
6

Obsluha z mobilu

Intuitivní, jednoduchá obsluha z mobilní zařízení/ PC/ tabletu staví E-vizitku na úroveň aplikace. Nastavením zástupce na plochu svého telefonu budete mít okamžitý přístup k administraci.

Ceník

E-Vizitka Life in TownDoporučujeme

5 000 ,- Kč

Rok
  •  Roční E-Vizitika
  • Premiové funkce
  • Vyšší dosah
  • Propagace na FB
  • Podpora
Objednat

Ověření pravosti Vašeho zápisu na portále

Ověřte si zdarma online u našich obchodních zástupců pravost vašeho firemního zápisu na portálu, nechte si představit E- VIZITKU ,všechny funkce a možnosti.

E-vizitka umí nahradit webové stránky s rychlou editací přes mobilní zařízení.

Jsou k dispozici další možnosti reklamy?

Ano, na stránkách můžete inzerovat své služby pomocí bannerové reklamy. Na vyžádání Vám zašleme mapu bannerů, kde lze na stránkách inzerovat.

Objednejte si náš čas, my se Vám budeme naplno věnovat a představíme Vám nové možnosti jak inzerovat efektivně.

Rádi byste pořídili E-vizitku levněji?

Kontaktujete nás pro bližší informace. Odměňujeme spolupracující firmy.

Nejčastější otázky

Proč inzerovat na vašem webu, když to samé nám nabízí FB a zdarma?

Mít členství na komunitním portálu se vyplatí hned z několika důvodů. Mezi výhody jednoznačně patří prezentace firmy i mimo Facebook. Klesající trend v množství uživatelů Facebooku a viditelnost Vašich aktivit pouze pro osoby které maji „lajknutou“ vaši stránku na Facebooku, omezují Vaše možnosti. Často se stává, že podnikatel tvoří propagaci jen pro své fanoušky pro svou FB stránku, které počítá na desítky. Náš web ukazuje Vaše aktivity všem bez rozdílu. Návštěvníci webu navíc nejsou pouze obyvatelé daného města, jsou to i turisté, kteří se díky jednoduchému designu a obslužnosti stránek ve Vaší lokalitě rychle zorientují. E-vizitkou naši zákazníci nahrazují tradiční web a papírovou vizitku, využívají možnosti poslat link na své firmy přes SMS přímo na telefon.

Obslužnost přes mobilní zařízení staví E-vizitku na úroveň Aplikace.

Je nutné mít vlastní webovou stránku firmy?

Pokud nevlastníte e-shop a potřebujete jen rychle reagovat na poptávku trhu, není třeba platit drahou webovou prezentaci. Ve V.I.P zóně Vám přidělíme unikátní adresu a můžete pak přesměrovat Váš neaktuální web na Vaši novou E-vizitku, která umí plně nahradit webové stránky. U nás není nutné platit doménu & hosting a s tím spojenou i správu webu. Často se také stává, že firmy si přesměrují svůj vlastní web, který není aktualizován na naše stránky a šetří tak finance za správu webu, kterou u nás zvládne kdokoliv.

Kolik stojí E-Vizitka?

Základní zápis do katalogu firem máte u nás zdarma! U nás platíte pouze za aktivaci prémiových funkcí E-vizitky, tedy služby, které Vás nikdo nebude nutit využívat, nicméně jejich využití doporučujeme. Naše obchodní politika je velice jednoduchá: Chceme, aby všichni měli stejné možnosti propagace a ceník jsme přizpůsobili podle poptávky na trhu a cenu jsme nastavili tak, aby nepřesáhla 100,- Kč / týdně. 

Bez nadsázky lze říci, že například majitel restaurace má na E-vizitku vyděláno za dvě prodaná polední meníčka za týden. Tento výpočet samozřejmě je téměř univerzálně platný pro všechny typy podnikání, řemeslník za necelou půl hodinku práce, taxikář za jedno rito… V porovnání s náklady za klasickou webovou stránku a její náklady se jedná o velice výhodnou nabídku.

Kolik peněz ročně investujete za tisk papírových vizitek každý rok, webových prezentací, zápisů do katalogů firem apod.?

Lze platit službu měsíčně?

Bohužel nelze. Platba je paušální na 12 měsíců. Na dotaz lze objednat i na dva roky dopředu.

Jak se obsluhuje e-vizitka?

Klademe důraz hlavně na jednoduchou obsluhu.  S Vaší vizitkou je snadné pracovat přes mobilní telefon, tablet nebo na Vašem počítači. Jednoduchost obsluhy u nás testujeme na seniorech, považujeme ji za zcela bezproblémovou.

Pošlete mi login a heslo na přihlášení do systému?

E-vizitka je naprogramovaná tak, abyste si nemuseli pamatovat svá hesla k přihlášení. Systém je propojen s Vaší firemní stránkou na Facebooku a její obsluhu umožňuje pouze editorům, či správcům Vaší FB stránky. Stačí pouze kliknout na tlačítko Administrace a můžete začít.

Zapoměl jsem smazat/ zadat svou nabídku. Stane se něco?

Naši editoři dohlížejí na správný chod webu, redakce si vyhrazuje právo smazat neaktuální nabídku. Pokud patří vaše členství do V.I.P zóny – editoři pak hlídají Vaše aktivity a zapomenete li zadat nabídku, vložíme ji za Vás. Záleží nám na růstu Vašeho podnikání.

Plánujete Aplikaci?

Ano, naše firma plánuje vývoj Aplikace.

Jak mohu vaši službu objednat?

Objednávky jsou výhradně po online cestě. Vše se děje pomocí emailu a komunikaci s našimi moderátory. Další informace posíláme na vyžádání na e-mail.

zde naleznete formulář a po jejím vyplnění se Vám ozveme. https://www.jsemzbudejovic.cz/adform.aspx

Chci ve své E-vizitce i videoreklamu, co mám pro to udělat?

Videoreklama na e-vizitce patří k nadstandartním službám. Využijte našeho kontaktního formuláře: https://www.jsemzbudejovic.cz/adform.aspx obratem se Vám ozveme a sdělíme podrobnosti jak na to.

Jak mohu zrušit členství/ zápis na Vašem portálu?

Pokud si nepřejete mít evidovanou svou firmu na našem webu, využijte kontaktní formulář a napište nám, o jakou firmu se jedná a my Vaši firmu ze systému odstraníme.

Jsem začátečník, poradíte mi s obsluhou?

Ano. Neváhejte nás kontaktovat a poradenskou činnost a zaškolení do systému provádíme automaticky zdarma pro každé nové členství. Záleží nám na obrazu města a na kvalitním obsahu stránek.

Našel jsem svou firmu na Vašem webu, jak se tam dostala?

Položili jsme základ firemních zápisů které jsou zdarma. Na podnikatelích je zda budou chtít aktivovat naše prémiové funkce či nikoli. Pokud chybí Vaše firma u nás v přehledu, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Kontakt.

Máte otázky ohledně webu nebo E-Vizitky? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Olomouc

Wellnerova 1215/1, 779 00
+420 739 090 111
info@lifein.town