Restaurace Jiskra
RESTAURACE S SEBOU

Restaurace Jiskra
Navigovat Navigovat Facebook
Sídliště Šumava, J.Opletala 33, Ceske Budejovice


Telefon: 385 340 204
Web: www.restaurace-jiskra.cz

Tankové pivo v restauraci Jiskra


Tankové pivo

Budějovický Budvar, n.p. uvedl v roce 2003 na trh spolehlivou a moderní technologii v čepování piva. Jedná se o systém nerezových nádrží, který zaručuje tu nejlepší kvalitu a čerstvost piva. Mimo jiné zbaví provozovatele restaurací narážení klasických sudů a především jim ušetří náklady.

Systém Duotank

Tankové hospodářství je určeno ke skladování a následnému čepování piva v restauraci. Technologie přepravy a skladování piva umožňuje z procesu vyloučit pasterizaci a tím zachovat jedinečné chuťové vlastnosti, čerstvost a nejvyšší kvalitu čepovaného piva. Pivo se uvnitř tanku uchovává v plastovém vaku při stálé teplotě 8 - 10°C. Vytlačování piva při čepování zajišťuje vzduchový kompresor s tlakovou nádobou 120 litrů. Systém zaručuje absolutní čistotu a zabraňuje kontaminaci piva jak při stáčení z přepravních nádrží do tanku, tak i při následném čepování, protože pivo nepřichází do styku se vzduchem.

Výhody tankového piva:
•Zachování kvality piva (stálá kvalita piva díky konstantní teplotě, tlaku a rovnoměrné čepovací rychlosti)
•Nepasterované pivo

více na www.budvar.cz

Restaurace Jiskra v Českých Budějovicích se nachází na sídlišti Šumava. Pro hosty, které tímto srdečně zveme k návštěvě do naší restaurace, jsou k dispozici dvě sousedící parkoviště. Přímo u vchodu má zastávku městská hromadná doprava v Českých Budějovicích.

V restauraci Jiskra v Českých Budějovicích najdete tankové pivo značky Budvar, 100 míst k sezení a vynikající domácí kuchyni s aktuálním denní menu na našich stránkách. Dále si k nám můžete přijít zahrát bowling, vsadit sportovní tip.

Jménem vedení restaurace Jiskra v Českých Budějovicích Vám doporučuji naší restauraci, potažmo vynikající kuchyni, dobré posezení, nejlépe s pohárkem dobrého tankové piva Budvar.

Těšíme se na vaši návštěvu

Managment restaurace Jiskra